Aktuális

Kiesett a kupasorozatból, bajnoki rajtra készül a Felsőcsatári KSK

2017. augusztus 16.

Kiesett a Magyar Kupa Halmosi Zoltánról elnevezett megyei sorozatából a Felsőcsatári KSK, miután az első fordulóban, vasárnap vereséget szenvedett a Tápláni KSK csapatától. E hét szombatján pedig kezdődik a bajnokság, csapatunk Sébe látogat.

Nem sikerült a győzelem az őszi bajnoki sorozat főpróbájának számító megyei kupafordulóban vasárnap, a Tápláni KSK 4-3-ra verte a Felsőcsatárt, így kiejtette a további küzdelmekből. Csapatunk góljait Tieber, Schmalzl és Kopácsi szerezte.

A mérkőzés 12. percében még a vendég Felsőcsatár vezetett, ám a félidő már a hazaiak 2-1-es előnyével zárult. A második játékrészben tovább folytatódott a tápláni gólgyártás, azonban a felsőcsatáriak az 52. percben szépítettek, majd a 76. percben egyenlítettek. A végeredményt alig tíz perccel a vége előtt állította be a hazai gárda.

Szombaton megkezdődik a bajnokság őszi sorozata. A megyei másodosztály Szombathelyi-csoportjában az eddigi tizenhat helyett tizenöt csapat mérkőzik majd a pontokért, így minden fordulóban lesz egy-egy szabadnapos gárda.

A Felsőcsatári KSK augusztus 19-én délután fél 6-kor Sében kezd. (Az augusztus 20-ai ünnepre tekintettel minden találkozót szombaton rendezik, de a további fordulók mérkőzései már vasárnapi menetrend szerint lesznek.)

Nehéz mérkőzés vár a felsőcsatáriakra, a vendéglátók legutóbb – 41 pontot gyűjtve – a kilencedik helyen fejezték be a bajnokságot, míg a Felsőcsatár huszonhat ponttal a tizenharmadik lett.

A további mérkőzések:

1. forduló: 2017. 08. 27., vasárnap 17:30 FELSŐCSATÁRI KSK-BALOGUNYOM SE
  2. forduló: 2017. 09. 03., vasárnap 16:30 SZENTPÉTERFAI SE-FELSŐCSATÁRI KSK
  3. forduló: 2017. 09. 10., vasárnap 16:30 FELSŐCSATÁRI KSK-SZOMBATHELYI SPARI FC
  4. forduló: 2017. 09. 17., vasárnap 16:00 RÁBAHÍDVÉG KSK-FELSŐCSATÁRI KSK
  5. forduló: 2017. 09. 24., vasárnap 16:00 FELSŐCSATÁRI KSK-GYÖNGYÖSHERMÁN-SZENTKIRÁLY
  6. forduló: 2017. 10. 01., vasárnap 15:00 JÁKI SE-FELSŐCSATÁRI KSK
  7. forduló: 2017. 10. 08., vasárnap 15:00 CSEPREGI SE-FELSŐCSATÁRI KSK
  8. forduló: 2017. 10. 15., vasárnap FELSŐCSATÁRI KSK – szabadnapos
  9. forduló: 2017. 10. 22., vasárnap 14:30 SÖPTE SE-FELSŐCSATÁRI KSK
  10. forduló: 2017. 10. 29., vasárnap 13:30 FELSŐCSATÁRI KSK-ZANATI KSE
  11. forduló: 2017. 11. 05., vasárnap 13:30 TANAKAJD TC-FELSŐCSATÁRI KSK
  12. forduló: 2017. 11. 12., vasárnap 13:30 FELSŐCSATÁRI KSK-BOZSOKI SE
  13. forduló: 2017. 11. 19., vasárnap 13:00 GENCSAPÁTI KSE-FELSŐCSATÁRI KSK