Aktuális

Jól küzdött a Felsőcsatár a bajnokesélyes otthonában

2019. április 8.

Minimális, mindössze két gólos győzelmet aratott otthonában a bajnokesélyes Szarvaskend a Felsőcsatár ellen vasárnap a megyei labdarúgó bajnokság másodosztályának Déli csoportjában a 23. forduló mérkőzésén.

Az őszi felsőcsatári találkozón hat góllal nyert a Szarvaskend.

Szarvaskend SE-Felsőcsatári KSK 2-0 (1-0)

Felsőcsatári KSK: Szabó C. – Csoknyai, Simon K. (Windisch), Kiss M, Horváth Sz. – Krancz Gy., Schmalzl (Kopácsi), Tieber, Böhm (Veres)  – Virág (Takács), Horváth L.

Érdekesség:

Az első félidő utolsó percében büntetőből szerezte meg a vezetést a hazai gárda, majd a második félidő közepén lőtt újabb gólt a bajnokesélyes. A sárga lapokat illetően 2-2-es döntetlent értek el a csapatok.

A bajnokság utolsó harmadára a tabella nagyjából három részre szakadt. Az első öt helyezett csapat szinte mindegyike megnyerte az utóbbi öt mérkőzését, a 6-11. pozíciót elfoglaló együttesek hol győztek, hol kikaptak, illetve döntetlent értek el, míg a 12-17. helyen tanyázók rendre vereséget szenvedtek. Ide tartozik a hetek óta a 14. helyen tartózkodó Felsőcsatár is.

Vasárnap a negyedik helyezett Nádasd érkezik Felsőcsatárra, a meccs 4 órakor kezdődik.

Ifi:

Szarvaskend SE-Felsőcsatári KSK 5-1 (1-1)

A felsőcsatári fiatalok egy félidőn át tudták tartani magukat az egyébként középcsapatnak számító szarvaskendiek ellen.