Aktuális

Az utolsó percben veszített a Felsőcsatár Szentpéterfán

2021. március 23.

Végig győzelemre, de legalábbis pontszerzésre állt vasárnap a Felsőcsatári KSK az örök rivális Szentpéterfa otthonában, ám mégis vesztesen hagyta el a pályát a megyei labdarúgó bajnokság másodosztályának Déli csoportjában, ahol a 16. fordulót rendezték az elmúlt hétvégén.

A Felsőcsatár játékosa, Cobzaru (képünkön) mesterhármast ért el a zárt kapus meccsen.

Szentpéterfa-Felsőcsatári KSK 4-3 (1-2)

Felsőcsatári KSK: Tieber B. – Horváth L., Cobzaru, Pehr (Szakály), Krancz K. – Krancz Gy., Schmalzl (Czlenner), Tieber J., Böhm – Cseri B., Varga P.

A mérkőzés jegyzőkönyve:

11. perc: Cobzaru megszerezte a vezetést a vendégeknek (0-1)

20. perc: Böhm sárga lapos figyelmeztetést kapott

23. perc: A hazaiak egyik játékosa is “besárgult”

24. perc: Egyenlített a Szentpéterfa (1-1)

37. perc: Cobzaru másodszor is eredményes volt (1-2)

50. perc: Cseri kapta az újabb sárga lapot

56. perc: A hazaiak másodszor is egyenlítettek (2-2)

63. perc: Cobzaru harmadik találatával megint vezetéshez jutott a Felsőcsatár (2-3)

75. perc: Sárga lapos figyelmeztetés az egyik hazai játékosnak

82. perc: Krancz K. is feliratkozott a sárga laposok listájára

84. perc: Büntetőből szerezték meg az újabb egyenlítő góljukat a szentpéterfaiak (3-3)

86. perc: Krancz Gy. lett a vendégek negyedik sárga lapos játékosa

90. perc: A hazaiak belőtték a győztes találatot (4-3)

A Felsőcsatár a 9. helyről várja a folytatást. Mivel a Jákot kizárták a küzdelmekből, a csapat a következő hétvégén szabadnapos lesz. Legközelebb két hét múlva, húsvétvasárnap Nádasdon vendégszerepel a Felsőcsatár. Az ellenfél jelenleg a harmadik a bajnokságban. A feltehetően zárt kapus meccs délután fél 5-kor kezdődik.