Aktuális

Nem adott esélyt a Rum a tartalékos Felsőcsatárnak

2021. szeptember 7.

A megyei első osztályból tavasszal kiesett Rum otthonában folytatta vasárnap a bajnoki szereplését a Felsőcsatár gárdája, és vereséget szenvedett a megyei labdarúgó bajnokság másodosztályának Szombathelyi csoportjában lejátszott negyedik fordulóban. Érdekesség, hogy a hazaiak mind az öt találatát ugyanaz a játékos szerezte.

Az eltiltások miatt tartalékosan pályára lépő Felsőcsatárnak nem sok esélye volt a mérkőzésen.

Rum KSC-Pinkavölgye-Felsőcsatár KSK 5-1 (2-1)

Pinkavölgye-Felsőcsatár KSK: Szabó C. – Podlaviczki, Horváth L., Windisch (Czlenner), Varga P. (Horváth M.) – Pehr, Schmalzl, Böhm, Krancz K. – Simon (Ebergényi), Szabó D.

A mérkőzés jegyzőkönyve:

13. perc: A rumi Horváth Ádám révén megszerezte a vezetést a hazai csapat (1-0)

22. perc: Az előző gól szerzője újra betalált (2-0)

26. perc: A hazaiak öngóljával szépített a Felsőcsatár (2-1)

46. perc: A vendégek kettős cserével kezdték meg a második félidőt

53. perc: Mesterhármasig jutott a hazaiak gólerős játékosa (3-1)

68. perc: Továbbra se tudták megállítani a felsőcsatári védők a rumi Horváth Ádámot, aki negyedszerre is betalált (4-1)

90. perc: Az utolsó percre is maradt még gól a rumi csatár lábában (5-1)

Négy forduló után két győzelemmel és két vereséggel a háta mögött a hatodik helyet foglalja el a tabellán a Felsőcsatár. A tisztán látás érdekében meg kell jegyezni, hogy a mögötte lévő csapatok közül négy gárda is kevesebb mérkőzést játszott. Az egyik ilyen az utolsó helyezett Bajánsenye, a Felsőcsatár következő ellenfele. A hazai mérkőzés szeptember 12-én, vasárnap fél 5-kor kezdődik.