Aktuális

A legjobb tizenkét csapat között a kupában a Felsőcsatár

2021. szeptember 17.

Három forduló, három győzelem egyre erősebb csapatok ellen – immár a legjobb tizenkét együttes között a Felsőcsatár a Labdarúgó Magyar Kupa Halmosi Zoltánról elnevezett Vas megyei kupasorozatában. Legutóbb, szerdán a Csákánydoroszló ellen bizonyított a csapat, amikor is 0-3-ról fordítva győztesen hagyta el a pályát.

Pinkavölgye-Felsőcsatár KSK-Csákánydoroszló KSE 4-3 (0-3)

Pinkavölgye-Felsőcsatár KSK: Tieber B. – Donadi, Horváth L., Horváth Sz., Szabó D. (Sipos M.) – Krancz Gy., Czlenner (Windisch), Simon B., Böhm – Cseri, Orbán J. (Terentii)

A mérkőzés jegyzőkönyve:

3. perc: Vezetést szerzett a vendégcsapat (0-1)

7. perc: Kettőre növelte az előnyét a Csákánydoroszló (0-2)

44. perc: Már három gólnál járt a vendég együttes (0-3)

48. perc: Horváth L. révén szépített a hazai gárda (1-3)

62. perc: Horváth L. másodszor is betalált, a hazaiak egy gólra megközelítették az ellenfelet (2-3)

65. perc: Cseri B. kiegyenlített (3-3)

82. perc: Jól hajrázott a hazai gárda, Szabó D. megszerezte a győzelmet és a továbbjutást jelentő gólt (4-3)

A megyei labdarúgó bajnokság másodosztályának Déli csoportjában – itt érdekelt a Felsőcsatár is – eddig remekül szereplő, négy mérkőzéséből mind a négyet megnyerő, így a tabella élén álló Csákánydoroszló nehéz ellenfélnek bizonyult a kupasorozat harmadik fordulójában, ám a Felsőcsatár derekasan küzdött és megérdemelten jutott tovább a negyedik körbe. Itt, a legjobb tizenkét csapat között már jórészt első osztályú klubok szerepelnek. Kíváncsian várjuk a sorsolást és a folytatást.